...
KANCELARIA PODATKOWA POSIADA LICENCJĘ MINISTERSTWA FINANSÓW od 2000 roku

O nas

FiSpol Biuro rachunkowe stosuje sprawdzone procesy księgowe poparte wieloletnim doświadczeniem.

Zapewniamy kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe, w tym prowadzenie ksiąg, rozliczeń podatkowych, przygotowanie list płac oraz usługi powiązane z bieżącym funkcjonowaniem księgowości i administracji kadrowo-płacowej.

Prowadzimy obsługę firm w całej Polsce, w oparciu o krótka i wieloletnią współpracę z klientami.

FiSpol Biuro rachunkowe oferuje usługi w zakresie:

  • prowadzenia administracji płacowej i kadrowej
  • przygotowywania rozliczeń podatkowych i deklaracji podatkowych
  • prowadzenia ksiąg rachunkowych i sprawozdawczości finansowej,
  • doradztwa finansowo-podatkowego
  • controllingu i rachunkowości zarządczej,

FiSpol Biuro rachunkowe posiada licencję Ministerstwa Finsnsów.

Zapewniamy profesjonalną obsługę księgową, podatkową, finansową i prawną oraz kadrową podmiotów gospodarczych o różnych formach prawnych i profilach działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z zakresu rachunkowości finansowej i zarządczej oraz najwyższym kwalifikacjom naszych pracowników jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Szeroki zakres usług wsparcia biznesu oraz wiedza ekspercka to nasze główne atuty.

USŁUGI KSIĘGOWE: Kompleksowe usługi księgowe, rachunkowe, finansowe i zarządcze. karta podatkowa, księga przychodów i rozchodów (KPiR – uproszczona księgowość), księgi rachunkowe/księgi handlowe (KH – pełna księgowość), ryczałt ewidencjonowany.

KADRY I PŁACE: Rejestracja firmy i jej pracowników w ZUS, naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie deklaracji ZUS i US, prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

DORADZTWO PODATKOWE: dobór formy prawnej do wielkości i specyfiki planowanej działalności, optymalizacja podatkowa i przekształcenia formy prawnej, bieżąca obsługa podatkowa, ceny transferowe, audyt podatkowy, reprezentacja przed organami podatkowymi.

DODATKOWE USŁUGI: takie jak: pomoc w zakładaniu i finansowaniu firmy, obsługa kadrowo-płacowa, pozyskiwanie subwencji i dotacji, reprezentacja w Urzędach, usługi monitoringu należności i windykacji.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.